O MNIECześć! :) 
Mam na imię Paulina i mieszkam we Wrocławiu. Na co dzień jestem inżynierem budownictwa i skończyłam studia na Politechnice Wrocławskiej. Pracuję i bloguję. Ten blog tworzę od stycznia 2017 roku, ale w sieci działam już zdecydowanie dłużej. Miałam swoje wzloty i upadki jednak to właśnie w tym miejscu planuję zostać na stałe.

Jaka jestem? Na pewno jestem bardzo dokładna. Uwielbiam dbać nawet o najmniejsze detale. Jestem punktualna. Nienawidzę kiedy ktoś się spóźnia i sama tego nigdy nie robię. Jestem też bardzo zorganizowana. Nie wyobrażam sobie swojego dnia, tygodnia czy miesiąca bez kalendarza oraz planów w nim zapisanych. Kiedy coś jest tam zaplanowane, na pewno to wykonam. Kiedy czegoś się podejmę, robię wszystko aby zrobić to jak najlepiej i doprowadzić do końca. Daję z siebie 100%! Jednak nie zawsze tak było. Dopiero studia nauczyły mnie organizacji i pewnej dyscypliny. Natomiast po szkole nauczyłam się, że ile dajesz od siebie, tyle dostajesz od życia. I uwierzcie mi, nie jest to puste gadanie. Tak serio się dzieje, a karma zawsze wraca.

Dlaczego moda jako główny temat bloga? Otóż modą interesowałam się od zawsze. Może niektórzy z Was pamiętają, że prowadziłam bloga modowego, pod tą samą nazwą, na którym pokazywałam swoje stylizacje. Jednak dość szybko porzuciłam ten pomysł, ponieważ zabrakło mi regularności i fotografa, który mógłby mi robić zdjęcia. Miałam wtedy 16 lat. Z perspektywy czasu, obecnie żałuję, że porzuciłam ten blog, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wracam bardziej dojrzała, z całkiem innym poczuciem estetyki i mam nadzieję, lepszym warsztatem pisarskim. Moda jest dla mnie czymś złożonym. Czymś, dzięki czemu możemy wyrażać siebie. Poprzez ten blog chcę pokazać, że mody nie należy traktować zbyt powierzchownie. Ma ona bardzo ciekawą i złożona historię, którą ja, postaram się zainteresować i Ciebie. Blog jest dla mnie przede wszystkim miejscem, w którym mogę zapisywać swoje przemyślenia i spostrzeżenia oraz możliwością dzielenia się swoją pasją razem z Wami.

Jeśli dotrwałeś/aś do końca to bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że Cię nie znudziłam i, że zostaniesz ze mną na dłużej. 

Dziękuję Ci za Twoje odwiedziny! :)

Instagram