1 grudnia 2019

SLIGHT GREEN SKIRT AND WHITE PUFFER JACKET


Grudzień zaczynam od spaceru w mojej ulubionej, białej, puchowej kurtce. Zauważyłam, że ostatnio w ogóle jej nie ściągam. Super sprawdza się w chłodniejsze dni, i jestem pewna, że zimą też spełni swoje zadanie. Kolor biały może wydawać się kolorem trudnym, pogrubiającym, zwłaszcza na takiej kurtce.. jednak nic bardziej mylnego. Biały kolor świetnie rozświetla cerę, odbija światło i nadaje świeżości całej stylizacji. Teraz mamy modę na oversize, to czemu z tego nie korzystać? :)


Z białym kolorem świetnie komponuje się kolor zielony. Na początku myślałam, że to zbyt szalone połączenie, jednak okazało się, że całkiem fajnie ze sobą współgra. Do reszty dobrałam ultra nudne czarne botki, rajstopy i wełniany sweter. Dzięki temu, nie ma przerostu formy nad treścią. Jest fajnie, świeżo, kobieco i elegancko.


Grudzień bez pomarańczy? NIGDY! Czas na te przepyszne owoce uważam za otwarty.Być sobą, w świecie, który nieustannie próbuje uczynić Cię kimś innym, to największe osiągnięcie. - Ralph Waldo Emerson, Eseje. 
więcej o mnie

2 komentarze

Instagram