16 marca 2017

#56. 15 TAJEMNIC ZARZĄDZANIA CZASEM - Kevin Kruse

Moja ocena: 4/5!
Tytuł: 15 tajemnic zarządzania czasem
Tytuł oryginalny: 15 Secrets Successful People Know About Time Management
Autor: Kevin Kruse
Wydawnictwo: Onepress
Liczba stron: 208
Data wydania: 13.01.2017
Cena katalogowa: 37,00 zł

"Zastanów się dobrze nad tym, jak korzystasz z danego ci czasu. Obserwowanie wskazówek zegara nie umywa się do oglądania wschodu słońca." - Sophia Bedford-Pierce

Czas jest bardzo cenną rzeczą i szkoda go tak zwyczajnie marnować. Autor książki "15 tajemnic zarządzania czasem" podaje różne wskazówki jak odpowiednio gospodarować naszym cennym zasobem. Do tego celu przeprowadził wywiady i różne ankiety z olimpijczykami, milionerami, najlepszymi studentami, uczniami i przedsiębiorcami. To dało mu dużą wiedzę i postanowił podzielić się nią w niniejszej książce. Swoje badania poparł także własnym doświadczeniem. 

Na końcu każdego rozdziału opisującego zarządzanie czasem, znajdują się pytania. Pytania te są ułożone tak, aby mógł je sobie zadać każdy uczeń, student, przedsiębiorca, osoba, która pracuje w domu lub osoba na kierowniczym stanowisku. W książce znajdziemy także krótkie wypowiedzi ludzi sukcesu oraz opis sekretu, złożonego zazwyczaj z jednego zdania. Wydawnictwo o nas zadbało i wraz z książką otrzymujemy bonus w postaci różnych wykładów, plannerów itp. do pobrania z odpowiedniej strony. 
Książka zawiera nie tylko opis 15 tajemnic zarządzania czasem, ale również podsumowanie, system E-3C, w którym połączone są wszystkie techniki. Dodatkowo rozpisanych jest dwadzieścia sztuczek pozwalających zaoszczędzić czas i zwiększyć produktywność oraz 110 najlepszych cytatów dotyczących zarządzania czasem.

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna" - Napoleon Hill

 W książce znajduje się wiele cennych porad, z których najwięcej moim zdaniem skorzystają przedsiębiorcy oraz osoby na kierowniczych stanowiskach. Mimo to, zachęcam do zapoznania się z lekturą, ponieważ po każdym rozdziale znajduje się taka rozpiska: Jak to się ma do Ciebie jeśli jesteś: przedsiębiorcą, osobą zajmującą stanowisko kierownicze,wolnym strzelcem, uczniem/studentem, rodzicem pracującym w domu. Kevin Kruse zamieścił w swojej publikacji mnóstwo przeróżnych i ciekawych idei. Serdecznie polecam wszystkim zapracowanym! :) 

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa:

Spodobał Ci się ten post?
Polub mnie na facebooku:

więcej o mnie

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Instagram