DO WIDZENIA! Czyli czas wielkich zmian..


Dzień dobry! :) 

W życiu chyba każdego blogera przychodzi taki czas, gdzie potrzebujemy i szukamy zmian. Wpływa na to wiele czynników. Albo nietrafiona nazwa, nie do końca trafiony szablon na blogu, nie takie zdjęcia jak byśmy chcieli, nie te tematy itp. U mnie, głównym powodem do zmian są moje zainteresowania, których jest dość sporo i którymi chcę się z Wami dzielić.

Zakładając instagram, a później blog, myślałam, że gdy będę pisać TYLKO o książkach to będę zadowolona, ponieważ to one są moją największą pasją. Z biegiem czasu jednak zaczynałam się w tym temacie 'dusić'. Sam instagram mi nie wystarczał. Myślałam, że jak założę blog i będę pisała obszerniejsze recenzje to ten problem minie. Początkowo było ok, no ale jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz również zaczynam się tutaj 'dusić'. W głowie mam naprawdę wiele pomysłów na super posty związane z modą, książkami i ogólnie sztuką. Bardzo się tym interesuje i mam nadzieję, że moje słowa zainteresują i Was.

Mam zamiar tworzyć posty chronologicznie i systematycznie. Trzy posty w tygodniu, każdy w innej tematyce, konkretna godzina itp. Nie wiem czy wyjdzie, ale będę się bardzo starać! :) Mam też zamiar podszkolić swoje zdjęcia zarówno na instagramie jak i tu. Moje konto nadal nie wygląda tak, jakbym sobie tego życzyła. Książki nadal będą głównym tematem, jednak będzie trochę o modzie 'od kuchni' i o sztuce. Będą pojawiały się miejsca związane z tymi tematami, które warto zwiedzić itp.

Każdy post będzie dopracowany i mam nadzieję, że będziecie chętniej zaglądać na moją stronę, która od dzisiaj ma inną nazwę. Za co bardzo Was przepraszam, ale obiecuję, że nazwa ta jest ostateczna i już NIGDY się nie zmieni. Tamta bardzo ograniczała i nie mogłam, jak to się mówi, rozwinąć skrzydeł. Długo nad tymi zmianami myślałam, jednak doszłam do wniosku, że chcę dać się poznać z jak najlepszej strony, stąd te zmiany. Ciągle podnoszę sobie poprzeczkę i teraz zwalniam tempo na korzyść jakości. SLOW LIFE i idea MINIMALIZMU troszkę zmieniły moje podejście do pewnych rzeczy i chciałabym pisać bardziej wartościowe treści, które się Wam przydadzą i o których sama chciałabym gdzieś czytać.

Wiem, że już raz pisałam podobny post, jednak nic nie wyszło z tych zmian, ponieważ nie były one do końca przemyślane. Nie chcę tworzyć treści, które tworzą wszyscy. Nie jestem też żadnym ekspertem, jestem tylko miłośniczką, która kocha kulturę. Chcę ukierunkować tę stronę w konkretnym temacie, stąd zmiana nazwy. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną i jeszcze chętniej będziecie do mnie wpadać. Postaram się stworzyć stronę o szeroko rozumianej sztuce, kulturze i modzie, taką na jaką zasługują te tematy. Będzie minimalistycznie i treściwie, a każdy post będzie wnosił o wiele więcej niż dotychczas.

Dlatego żegnam się z domeną paulinaczyta.pl raz na zawsze i witam Was już na mojej ostatecznej wersji! :)


Zachęcam Was do obserwacji tu, na instagramie jak i na facebooku. Bardziej się przyłożę do prowadzenia wszystkich tych kanałów i mam nadzieję, że prezentowane treści Was zadowolą. Mam też nadzieję, że czas będzie działał na moją korzyść i moje plany się urzeczywistnią. :)

Ściskam Was mocno i serdecznie pozdrawiam! :*

0 komentarze